Breaking Bad yıldızı Giancarlo Esposito kendini öldürmek için plan yapmış

Giancarlo Esposito, 2008 yılında iflasın eşiğinde olduğunu ve çocuklarına mali destek sağlamak amacıyla hayat sigortası üzerinden bir plan yapmayı düşündüğünü belirtti. O dönemde eski eşi Joy McManigal ile dört kız çocuğu olan oyuncu, intihar edilirse hayat sigortasının devreye gireceğini düşünerek, bu yolu değerlendirmiş.

Ancak Esposito, çocuklarının yaşayacağı olası travmayı göz önünde bulundurarak bu düşünceden vazgeçtiğini ifade etti. Oyuncu, “Dört çocuğum vardı. Onların sağlıklı bir hayat yaşamalarını istedim. Kendimi feda etmeyi düşündüm ama bu, onlara vereceğim acının ömür boyu süreceğini fark ettim” dedi.

‘BREAKİNG BAD’ BİR DÖNÜM NOKTASI

Esposito, mali sıkıntılar yaşadığı ve hatta cinayetini planladığı bu zor dönemden bir yıl sonra ‘Breaking Bad’ dizisine katıldığını ve bu projenin hayatında bir dönüm noktası olduğunu belirtti. Dizi, Esposito’ya sadece mali bir çıkış yolu sunmakla kalmadı, aynı zamanda oyunculuk kariyerinde yeni kapılar açtı.

‘Breaking Bad’deki başarısının ardından Giancarlo Esposito, ‘The Mandalorian’, ‘Better Call Saul’, ‘The Boys’, ‘The Gentlemen’ ve ‘Parish’ gibi birçok önemli projede rol aldı. Oyuncu, zor günlerin ardından gelen bu başarılarla kariyerinde önemli bir yere sahip oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x